The City of Sins
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


New York - The City of Sins
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (14 fő) Hétf. Ápr. 29, 2024 7:15 pm-kor volt itt.
Üzenőfal
Legutóbbi témák
» Syviis Q'Naepp
Syviis Q'Naepp Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 10:11 pm by Syviis Q'Naepp

» >>You want to kill me...
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeCsüt. Jún. 13, 2013 7:19 pm by Vendég

» Befejezett játék bejelentő
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeVas. Jún. 09, 2013 7:28 am by Scarlett M. Dawson

» 50 Shades of Grey szerepjáték
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 7:23 am by Sheila Williams

» Vámpír Akadémia
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 6:14 pm by Vendég

» The Hogwarts Experience
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 4:00 am by Brittany Grey

» we ♥ hollis!!
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 3:54 am by Sheila Williams

» Szent Johanna Gimi
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeSzer. Május 01, 2013 5:11 am by Sheila Williams

» Játszótárs kereső
Syviis Q'Naepp Icon_minitimeHétf. Ápr. 15, 2013 12:40 am by Raina D. Richardson

°°Kiemelt hirdetéseink

Syviis Q'Naepp 120x5010

Syviis Q'Naepp Logobestbw_www.kepfeltoltes.hu_




 

 Syviis Q'Naepp

Go down 
SzerzőÜzenet
Syviis Q'Naepp

Syviis Q'Naepp


✔ I'm : f.ckin' perfect
✔ Születés nap : 1990. Aug. 11.
✔ Kor : 33
✔ Foglalkozás : psszt...
✔ Hozzászólások száma : 1
✔ Csatlakozás : 2013. Jun. 13.

Syviis Q'Naepp Empty
TémanyitásTárgy: Syviis Q'Naepp   Syviis Q'Naepp Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 10:11 pm







Név:  Syviis Q'Naepp

Becenév:
Sy

Kor:
23

Születési idő:
1990. augusztus 11.

Csoport:
New York, New York
 

 
THIS IS ME

Csak egy dolgot szeretnék leszögezni: ne kekeckedj velem, mert azt rohadtuk megbánod. Egyébként úgy gondolom kedves csaj vagyok, aki őszintén – néha szívtelenül – a másik szemébe mondja a véleményét. Mindenkinek joga van a szabad véleménynyilvánításra, úgyhogy ha ez valakinek böki a csőrét, kérem befogni a pofiját! Ömm… utálom a fontoskodó, illetve túlzottan jó embereket. Ne már, senki nem lehet angyal, akinek az az egyetlen életcélja, hogy a jólétet szolgálja. Pfujj! Szerintem mindenkinek lejött, hogy imádok bulizni. Hogy koncertre visztek vagy discoba, nekem teljesen mindegy – na jó, talán azért jobban örülnék az előbbinek – a lényeg hogy legyen pia, támasszatok az egyik sarokba és én elleszek. Ha őszinte akarok lenni magamhoz, márpedig én ugyebár az vagyok, akkor el kell mesélnem azt is, hogy nem vagyok én olyan bunkó. Legbelül. Csak sok-sok kőfalat építettem a szívem köré, mert már nem egyszer átcsesztek, és nem szívesen akarnám még egyszer. Emiatt nem igazán barátkozom, túlságosan bizalmatlan vagyok a többiekhez, ám ha valakinek valami csoda folytán sikerül a közelembe kerülnie bármilyen bűbáj nélkül, akkor igaz barátra talál. Ijjaj, ez nyálas volt, ugorjunk!

THIS IS MY STORY

Kopp… kopp… kopp… Apró léptek zaja a szilánkos talajon … félelem… orrfacsaró bűz… s végül egy velőtrázó sikoly. Eső, nyári eső, patakozó könnyek keveréke… Forró éjszaka… vagy inkább hűvös? Apró léptek zaja a szilánkos talajon… Zihálás. Kopp… kopp… kopp… valaki követi. Őt? Egy árnyék suhan el mellette… nem, nem őt… Hanem Őt. Pisztoly villanása… kettő… két pisztoly, két árnyék… egymás felé fordulnak. S végül eldördül az egyik.
Szemeim tágra nyíltak, testem verejtékben úszott, mikor felébredtem abból a rémálomból. Már napok óta kínzott, és minden egyes nap egyre többet és többet mutatott meg magából. Kik lehetnek azok az árnyak? És ki fél ennyire? És ami a legfontosabb… miét álmodom én mindezt? Az első két napban úgy gondoltam ez semmit nem jelent, hisz mindenkinek vannak rémálmai. De hogy másfél hétig ugyanaz legyen, ráadásul mindig több és több, az enyhén szólva is nagyon furcsa volt.
Reszkető kézzel simítottam ki az arcomból az izzadtságtól odatapadt tincseimet, majd nagyot sóhajtottam. Odakint szakadt az eső, s annak a fának az egyik ága, amely a szobám előtt állt, göcsörtös ujjakként kopogtatott az ablakon. Tudtam, hogy valami nincs rendben. A szemem az ágyam mellett lévő órára tapadt, és meg kellett állapítanom, hogy még igencsak korán van: csupán hajnali 4 óra. Odakint még sötét volt. Vissza kellett volna aludnom, tudom, mégsem voltam rá képes. Úgy döntöttem, megkeresem apámat, azt az embert, aki bár marhára fel tudott idegesíteni, mégis imádtam. Egy lány mindig az apjához kötődik jobban, nemde?
Kipattantam az ágyból, és magamhoz szorítottam a macimat. Félreértés ne essék, nem voltam már kicsi… annyira… 11 voltam. Mégis, a plüss valamiféle megnyugvást jelentett.
Kopp… kopp… kopp…
Az az átkozott faág!
Gyorsan kisiettem a szobámból, és egyenest a szüleiméhez tartottam… volna, ha nem hallom a konyhából dulakodás nyomait. Nyeltem egy nagyot, s lesétáltam a lépcsőn. Szépen, lassan, csak meg ne halljanak… vajon anyu az? Vele van?
- Ugyan, Harry… hisz mi barátok vagyunk, ugyebár. – Mély, ridegen szívélyes férfihang. Nem apámé. Egy idegené. Tettem még egy lépést előre, csak hogy jobban halljak. Tudni akartam, mi folyik ott. Ám meztelen talpam alatt megnyikordult a fapadló. Gyorsan kapkodtam a levegőt. Egy árny takarta el előlem a konyhából kiszűrődő fényt. Reméltem, hogy apám az. Felpillantottam… Nem ő volt.
Páni félelem fogott el.
- Ejnye… csak nem ki akartál minket hallgatni? – Gyilkos vigyort villantott rám, s rosszallón csóválta a fejét. – Hát olyan neveletlen lennél, mint az apád?
Ennyi nekem bőven elég volt. Futásnak eredtem. Kivágtam a hátsó ajtót, és kirohantam a kertbe. Elég sok fa volt ott, én pedig reméltem hogy elbújhatok az egyik mögé. Így is tettem.
Ziháltan lélegeztem, úgy vártam, mi fog történni. Jó darabig semmi. Némán hallgattam a zuhogó eső hangját, ami általában nyugtatóként hatott volna rám, ám most csak még jobban felidegesített, arról nem is beszélve, hogy az a rohadt faág kopogtatott a velem szemben lévő hálószoba ablakomon. Mi történik bent? Dulakodnak? Beszélgetnek? Ahogy a férfit elnéztem, tuti hogy nem… Anyu tud erről? Vagy nem? Olyan mélyen alszik hogy nem hallja az egészet, vagy csak gyáva ahhoz, hogy lejöjjön megnézni, mi történik? Az is lehet hogy apunak sikerült elkergetnie őt…
Hirtelen üvegtörésnek a hangját hallottam. A házunk előtt. Mi történt? Meg kell tudnom. Elindultam előre, csak szépen, lassan… dehogy lassan! Az előbb sem mentem vele semmire! Elkezdtem szaladni, s éreztem, ahogy kicsi üvegszilánkok vájnak a bőrömbe. Féltem, rettenetesen féltem.
Apró léptek zaja a szilánkos talajon…
… Félelem…

Előttem megláttam kirajzolódni egy ismerős alakot. Apám! Ott állt tőlem pár méterre, és a jobb karját fogta. Elfintorodtam. Borzalmas bűz kúszott be az orromba. Milyen is… talán égett hús. Égett, rothadó hús.
… Orrfacsaró bűz…
Valaki felordított. Nem tudtam megállapítani ki, talán pont apu… nem akarja hogy itt legyek? … Vagy a fájdalom..?
… S végül egy velőtrázó sikoly.
Összeszorítottam az állkapcsom de nem bírtam tovább, éreztem amint fájdalomtól égető könnyek folynak végig az arcomon. Melegem volt, de mégis fáztam, reszketve fontam magam köré a karomat.
Eső, nyári eső, patakozó könnyek keveréke… Forró éjszaka… vagy inkább hűvös?
Szaladni kezdtem. Apám felé. Muszáj segítenem! A talpamban tompán lüktetett a fájdalom az üveg okozta sebek miatt, de nem érdekelt.
Apró léptek zaja a szilánkos talajon…
Valaki hangosan, egyeletlenül lélegzett. Mögöttem. De nem fordultam meg, csak szaladtam tovább. Hiszen segítenem kell…
… Zihálás…
Kopp… kopp… kopp…
Az az idegesítő faág még idáig is elhallatszik?! Csupán azért, hogy még jobban rettegjek, ugye??! Valaki elment mellettem. Nem láttam ki az arcát, csupán a feketeséget, de biztos voltam benne hogy az idegen az. Ki más lenne?
Valaki követi. Őt? Egy árnyék suhan el mellette… nem, nem őt… Hanem Őt.
Felé tartott. Afelé az ember felé, akire világéletében felnéztem. Fejvadász volt. Tudtam mi az, és tiszteltem ezért. Ugyanakkor féltettem, pontosan az olyanok miatt, mint ez az idegen. Akinél pisztoly volt. Rémülten meredtem a két árnyra. Mindkettejüknél az volt.
Pisztoly villanása… kettő… két pisztoly, két árnyék…
Ne. Ne… ne, ne, ne, ne, ne… NE! Egymás felé fordították őket. A torkomra forrt egy sikoly, tagadólag rázni kezdtem a fejem. Nem történhet meg. Velünk, itt és most NEM!
De igen.
… egymás felé fordulnak. S végül eldördül az egyik.
Az ismerős alak, a számomra oly kedves, tisztességes alak holtan rogyott a földre.





Vissza az elejére Go down
 
Syviis Q'Naepp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The City of Sins :: Minden ami karakter :: Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: